ČSMT

9. october 2011 at 19:25 | Míša |  Recenze na knížky a na filmy ♥
Ahoj máte rádi ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT?
Zrovna dneska to dávaj :D

Něco o ČSMT:

Got Talent je dnes největším světovým pojmem v televizních zábavných show. V květnu 2009, když finále Britain´s Got Talent sledovalo 18,3 milionu diváků, se jednou z nejznámějších žen novodobé televizní zábavy stala Susan Boyle. Nezaměstnanou 47letou venkovanku sledovaly miliony diváků na její cestě za vítězstvím, od prvních chvil před kamerou plakaly u jejího zpěvu a milovaly ji pro to, jak byla prostá a přitom úžasná. Pohádka o talentu, který dostal šanci, o splněném snu, o úspěchu. To je důvod, proč diváci na celém světě milují Got Talent a proč byl tento formát oceněn jako Nejlepší zábavný pořad roku na festivalu Broadcast Awards 2010.
Od chvíle, kdy se Britain´s Got Talent na jaře 2007 vysílal poprvé, ovládl celý svět. Do června 2007 byl odvysílán ve 27 zemích světa, nevynechal ani Austrálii, Asii, Jižní i Střední Ameriku, jih Afriky…
Nejuniverzálnější světová talentová show nabízí šance každému, bez ohledu na věk či typ talentu - ať už jde o tanec, zpěv, akrobacii, či kaskadérství, šanci mají ale i komedianti, recitátoři, a to děti, teenageři, dospělí i důchodci. Na všechny je jenom jeden metr - rozhoduje kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika.
Cesta k úspěchu ale není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci na to, aby předvedl svůj výkon.Nakonec se absolutním vítězem celé show stává miláček "vox populi", který uspěje ve velkém finále.
Výkony soutěžících bedlivě sleduje a hodnotí tříčlenná porota, v níž, jak už to tak bývá, má každý jinou roli. Průvodci televizních přenosů jsou dva moderátoři, kteří průběh soutěže posouvají, dynamizují a glosují.


PÁÁÁ-ZDROJ
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 natalinka natalinka | Web | 9. october 2011 at 20:40 | React

Máš u mě diplomek! ;)

2 Mišpulda Mišpulda | 9. october 2011 at 20:44 | React

Jo díky ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement